Novosti|

U prostorijama Matice umirovljenika grada Belišća 11.1.2014.g. s početkom u 14 sati održan je 9. po redu turnir u belotu i pikadu. Sve nazočne pozdravio je predsjednik Matice umirovljenika Krunoslav Hornung zahvalivši se na odazivu umirovljenika koji su zainteresirani za ovakav vid druženja, te ih informirao da se planira turnir proširiti za još dvije sportske discipline: domino i kuglanje. O navedenom će umirovljenici biti na vrijeme obaviješteni, te im poželio da se lijepo zabave i druže,nakon čega je uslijedilo takmičenje u belotu i pikadu. Nakon završenog takmičenja, predsjednik Matice umirovljenika proglasio je pobjednike u navedenim disciplinama. Prvo mjesto u belotu u ženskim parovima osvojile su Kata Bobotić i Rozalija Gnant, među muškim parovima prvo mjesto osvojili su Mirko Jurina i Veljko Šimenić. U pikadu prvo mjesto u konkurenciji žena osvojila je Emica Čordaš,a u muškoj konkurenciji prvi je bio Jozo Obrežanac. Predsjednik Matice umirovljenika Krunoslav Hornung čestitao je pobjednicima, uručio im skromne poklone, nakon čega je uslijedio domjenak i druženje.